DomůO násČlenstvíČlánkyKontakty

16. 1. 2024

Veletrh AMPER 2024 - Přípravy jsou v plném proudu

V březnu 2024 se na brněnském Výstavišti uskuteční 30. ročník veletrhu AMPER. Veletrhu, který se stal tradičním symbolem inovací, spolupráce a rozvoje elektrotechnického průmyslu. Toto výročí představuje nejen důležitý milník v historii veletrhu AMPER, ale svědčí také o jeho přínosu pro odvětví elektrotechniky.

"Stále více platí, že vystavovatelé veletrhu AMPER jsou vždy napřed".

AMER-SMART AND CONNECTED WORLD, veletrh se koná na mezinárodní úrovni, každoročně se ho účastní na 150 vystavovatelů ze zahraničních zemí (Slovensko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Čína a další).

Inovace a technologický pokrok, tak by se dalo popsat prostředí veletrhu AMPER, který reflektuje aktuální trendy v elektrotechnickém průmyslu. Každý rok přináší představení nej novějších technologií v oblastech energetiky, smart grids, komunitní energetiky, nejnovějších pohonů, elektromobility, smart and safe city, automatizace budov, průmyslu a dopravy a řadě dalších, v neposlední řadě elektronických součástek a nedostatkových čipů.

AMPER nejsou jen architektonicky pojednané expozice vystavovatelů. Návštěvníkům přináší také možnost zúčastnit se jedinečných konferencí, workshopů a prezentací například Smart City v praxi a odborné semináře vedené redakcí časopisu Automa. Vědecko-výzkumná centra a elektrotechnické fakulty vysokých škol zaujalo Inovátorium, otevřené fórum pro sepětí vědy a praxe.

Přihlášeno je již 350 firem

Stále více rezonující celospolečenské téma elektromobility na veletrhu AMPER 2024 reflektuje již 11. ročník elektromobility . Na něm se budou prezentovat jak nejnovější elektromobily s bateriovou technologií, tak nově i s vodíkovou, dobíjecí stanice a následná infrastruktura a stále více žádané elektrické manipulační a komunální vozy a zařízení. AMPER E  - MOTION. Na něm se budou prezentovat jak nejnovější elektromobily s bateriovou technologií, tak nově i s vodíkovou, dobíjecí stanice a následná infrastruktura a stále více žádané elektrické manipulační a komunální vozy a zařízení.

Nepostradatelnou součástí veletrhu AMPER jsou tradiční i noví mediální a odborní partneři, kteří pomáhají renomé veletrhu v tuzemsku a ve světě. Záštity odborných společností a mediálních partnerů napříč elektrotechnickým a energetickým spektrem garantují vysokou odbornou úroveň veletrhu a souběžně pořádaných odborných konferencí a seminářů na současná aktuální odborná i ekonomicko-společenská témata. Příprava kompletního odborného programu v těchto dnech vrcholí a bude samozřejmě co nejdříve prezentována na www.amper.cz.

AMPER je místem inspirace, transferu myšlenek a technologií a poskytuje jedinečnou příležitost k navazování technologické a obchodních spolupráce a k rozvoji stávajících vztahů, vytváří tak prostor pro posílení firemní image a obchodní růst.

Kontakt pro média

Anna Michalčáková
+420 605 038 162
anna.michalcakova@uken.cz